Podívejte se, jak Korkuma funguje v akci.
Vyzkoušet živé demo →

Pomáháme byznysům prodávat přes živé vysílání

Milujeme výzvy. Věříme, že live commerce můžeme posunout tam, kam se zatím nikdo jiný nedostal.

Poznejte
náš tým

Náš tým se spojil v roce 2019 za účelem práce na platformě Cinnamon. Dnes expandujeme s naším projektem Korkuma.

Róbert Tarabčák

CEO a zakladatel

Zakladatel a CEO startupu Korkuma, což je nástroj podpory prodeje umožňující využití live e-commerce na vlastních webových stránkách našich zákazníků. Róbert má rozsáhlé zkušenosti v oblasti startupů ze Silicon Valley. Svůj tým vede tak, aby díky Korkumě dokázal čelit světu e-commerce a obstát v něm.

Lukáš Čech

Chief Design Officer a spoluzakladatel

Jako spoluzakladatel a Chief Design Officer řídí veškerou agendu týkající se designu. Je milovníkem umění a ananásové pizzy.

Norbert Ďurčanský

Chief Technology Officer a spoluzakladatel

Noro je jedním ze spoluzakladatelů Korkumy a v současnosti působí jako Chief of Web. Moc rád cestuje a jezdí po pláži na mopedu.

Roman Novák

Chief Information Officer a spoluzakladatel

Spoluzakladatel Korkumy a Chief Technology Officer. je zodpovědný za všechny backendové operace. Rád jí čokoládu a učí se novým věcem.

Rastislav Bača

Marketing Content Specialist

Jako Marketing Content Specialist připravuje pro Korkumu všechny vizuální podklady. Má rád hudbu, foťáky a svého psa.

Valerie Tarabčák

Backend Engineer

Pro Kurkumu pracuje jako Backend Engineer. Ráda peče a chová králíky, k tomu má ještě 7 let zkušeností se sportovní střelbou.

Jan Valuch

Marketing Manager

Honzovou zodpovědností jako Marketing Managera je generování poptávky a růst firmy. Rád hraje basketbal a posiluje s činkami.

Ulyana Hashchuk

Frontend Engineer

Ulyana pracuje jako Frontend Engineer v oblasti klientských aplikací pro řízení livestreamových akcí. Ráda cestuje a poznává nová místa.

Filip Malypetr

Product Manager

V Korkumě působí jako Product Manager. V poslední době ho zajímá všechno okolo Marsu a trénuje na svůj první několikatýdenní trek v Alpách.

Zdeněk Czerny

Vice President of Finance

Z pozice VP pro Finance zodpovídá za oblast finanční, právní a HR. Má rád cestování, venkovní aktivity, surfování, a taky si rád přečte dobrou knížku.

Oldřich Müller

Chief of Staff

Robertova pravá ruka. V našem odvětví působí už řadu let a ve svém volném čase si zlepšuje svou techniku hry na kytaru.

Náš příběh

Na Korkumě pracují profesionálové se specializací napříč obory. Potenciál živého videoprodeje jsme si uvědomili ve chvíli, kdy tento trend začal do Evropy a USA prosakovat z Asie – a okamžitě jsme také viděli, že nástroje pro spuštění živého vysílání jsou prakticky nedostupné pro menší a střední eshopy. Korkuma zpřístupňuje živý videoprodej všem.