Mnoho webových stránek a platforem nabízí službu umožňující živé vysílání, přičemž každá z těchto služeb nabízí jiné výhody. My v Korkumě jsme hrdí na to, že nabízíme nejrychlejší a nejjednodušší způsoby, jak zahájit živé vysílání třeba hned dnes přímo z vašeho webu. Celý proces nastavení přitom nezabere ani 5 minut.

Nejprve se musíte v Korkumě zaregistrovat; toho lze docílit dvěma jednoduchými kroky.

Přejděte na webové stránky Korkumy a vpravo nahoře klikněte na tlačítko Přihlásit se. Dostanete se na přihlašovací stránku, kde můžete vyplnit své údaje. Pokud u Korkumy ještě nemáte účet, zvolte možnost Registrovat v dolní části obrazovky.

Po provedení registrace obdržíte ověřovací email. Klikněte na ikonu Ověřit emailovou adresu, načež se dostanete na stránku, kde vložíte pár údajů o vaší firmě a e-shopu.  

Po provedení těchto kroků se vám zobrazí možnost otevřít dashboard.


Od této chvíle budete mít přístup na dashboard vašeho účtu u Korkumy, kde rovněž naleznete kód nezbytný pro implementaci nástroje Korkuma na vaše webové stránky.

Implementace Korkumy na váš web je snadná. Ve vašem účtu přejděte do sekce Instalace a zkopírujte unikátní instalační kód, který zde naleznete.


Otevřete administrátorskou sekci a vložte zkopírovaný kód na požadované místo. Ujistěte se, že kód Korkumy vložíte na správné místo, tedy do oddílu <hlavní> sekce vašeho webu.

Pokud byste s tím měli jakékoliv potíže, dejte nám prosím vědět na podpora@korkuma.cz.

Jakmile dané změny zveřejníte ve správcovském účtu vašeho webu, vraťte se do záložky Instalace v Nastavení Korkumy a klikněte na tlačítko Zkontrolovat stav instalace.

Pokud se vám zobrazí potvrzení o tom, že vaše instalace byla úspěšná, můžete začít rovnou živě vysílat.

Pokud potřebujete podrobnějšího průvodce nastavením, pod tímto odkazem rovněž naleznete informace o tom, jak instalovat Korkumu na některé z nejoblíbenějších stránkách e-commerce.

Jakmile se vám podaří nastavit ve vašem účtu na Korkumě vše potřebné, můžete z vašeho webu začít do pěti minut živě vysílat. Jedná se tedy o jeden z nejrychlejších a nejsnazších způsobů pro živé vysílání.

Máte-li i tak potíže s dokončením instalace, máme pro vás tohoto šikovného videoprůvodce, který vás celým procesem provede.


Domluvte si zdarma konzultaci s jedním z našich zaměstnanců, nebo požádejte o zkušební verzi nástroje Korkuma zdarma ještě dnes!